fbpx

Wdech... wydech...


TRENINGI GRUPOWE


STABILITY & MOBILITY – WZMACNIANIE I SPRAWNOŚĆ


Zajęcia Stability&Mobility to suma naszych doświadczeń z lat prowadzenia treningów biegowych oraz siłowych i funkcjonalnych dla biegaczy.

Unikatowy cykl treningów, dzięki którym poprawicie swoją siłę i stabilizację oraz zwinność, gibkość i szybkość to nasza recepta na podniesienie Waszej sprawności, zabezpieczenie przed kontuzjami, zgrabną sylwetkę i poprawę wyników sportowych.

W ramach zajęć wprowadzamy takie tematy jak core stability, propriocepcja, siła obręczy barkowej i miednicznej, koordynacja, zwinność i skoczność.

Zajęcia trwają 75 minut. Każde tworzą odrębną całość, ale w kolejnych wykorzystujemy umiejętności nabyte na wcześniejszych etapach.

W okresie jesienno-wiosennym trenujemy w pod dachem (dotychczas w Hali Sportowej Siennicka), a wiosną i latem – w plenerze (obecnie na boisku WCSM Agrykola)


DRUŻYNA OBOZYBIEGOWE.PL – TRENINGI BIEGOWE DLA WSZYSTKICH


Serdecznie zapraszamy na wspólne treningi Drużyny ObozyBiegowe.pl

Jest ona otwarta dla wszystkich fanów biegania, a zwłaszcza na tych, którzy chcą trenować oraz doskonalić swoje wyniki w niewielkiej grupie i pod okiem dobrze znających Was trenerów.

Spotykamy się w środy, o 18.45 na ul. Myśliwieckiej – pod sklepem ForPro.

Stawiamy przede wszystkim na wszechstronny – spokojny i zrównoważony – rozwój sportowy i frajdę z realizowania swojej pasji. Liczy się dla nas głównie poprawa dyspozycji, a pozycje w klasyfikacjach są na dalszym miejscu. Choć wspieramy także tych, którym na nich zależy 🙂

Naszym klubowiczom oferujemy coaching, wsparcie treningowo-rehabilitacyjne oraz preferencje i ulgi na inne nasze usługi.

Treningi są urozmaicone i dostosowywane celów startowych. Prowadzimy je zarówno na bieżni, jak i w lesie, na wydmach, na sali… i gdzie tylko jest to przydatne.
Zadania biegowe uzupełniamy szerokim wachlarzem ćwiczeń uzupełniających – siłowych, rozciągających, stabilizacyjnych i technicznych, a czasem zastępujemy je cross-treningami.

Udział w zajęciach jest odpłatny. Klubowicze – zwłaszcza startujący w biegach – mogą liczyć na zniżki oraz bonusy. Oczywiście wszystkie osoby spoza drużyny są (i zawsze będą 🙂 mile widziane na treningach.

Ze względów organizacyjnych najwięcej możemy zaoferować mieszkańcom Warszawy i okolic, ale zachęcamy do członkostwa wszystkich, którzy nie mają swojego klubu i czują się z nami związani.


WARSZTATY Z TECHNIKI


Nie każdy może biegać maraton w 2:03, ale każdy może biegać ładnie, efektywnie i zdrowo!
Aby Wam w tym pomóc, zapraszamy na cyklicznie organizowane warsztaty z techniki biegowej! 🙂

Zajęcia odbywać się będę na bieżni (zazwyczaj na Agrykoli przy ul. Myśliwieckiej 9a) i składają się z 4 spotkań trwających ok. 60-70 minut

Ruszają, gdy na wybrany termin zgłoszą się przynajmniej 4 osoby. Maksymalna liczebność grupy to 12 osób

A czy w zajęciach opłaca się brać udział? Oto komentarze o zajęciach Olka z anonimowej ankiety podsumowującej jeden z obozów:

– „Bardzo dobry kontakt personalny, prowadzi zajęcia „z uśmiechem” lecz jest wymagający. I co najważniejsze pokazuje/objaśnia bardzo jasno.”

– „Zajęcia z techniki biegania na wysokim poziomie”

– „Naśladując jego piękny technicznie bieg można dojść do wniosku że bieganie jest ekwilibrystyką ;)”

– „Moimi faworytami (obok wycieczek górskich, które stanowią nadal sól takich obozów) były technika biegowa i crossfit.”

Obozowe zajęcia z techniki otrzymały średnią ocenę 5.36, a Olek jako trener 5,77 (w skali szkolnej).