fbpx

Wdech... wydech...


KIDS’ RUNNING ACADEMY

 

Uczniów SP358 – i okolicznych placówek – zapraszamy na treningi lekkoatletyczne czyli zajęcia najefektywniej kształtujące szybkość, skoczność i koordynację.
Klasyczne biegi, skoki i rzuty wzbogacone będą o wszechstronne ćwiczenia ogólnorozwojowe – naukę prawidłowej postawy, zwinność, siłę, gry zespołowe dla młodszych.

 

Treningi będą prowadzone:
  • W podziale na grupy wiekowe dzieci z klas 1-3, 4-6 oraz 7-8
  • W grupach 10-12 osobowych, 1x lub 2x w tygodniu, przez 60 minut
  • Na świeżym powietrzu przez cały rok – na bieżni szkoły 358 lub na orliku przy ul. Worobczuka.
  • w czasie świetlicowym (rano lub po południu)
Zachęcamy do zgłaszania całe klasy. Jeżeli z jednego oddziału zgłosi się minimum 15 osób, powstania oddzielna grupa prowadzona przez dwójkę trenerów. W takiej formule, w roku szkolnym 2018/2019 pracowała klasa 1d. W tym roku przedłuża współpracę.
Oferta dotycząca treningów dla klas nie jest ograniczona do SP358

 

Proponowane godziny zajęć:
Poniedziałek-piątek, godziny:
10:20-11:20
11:25-12:25
12:35-13:35

 

Cena:
Wpisowe: 50 zł rocznie
Zajęcia 1x w tygodniu: 130 zł za miesiąc
Zajęcia 2x w tygodniu: 180 zł za miesiąc
Przy opłacie za trzy miesiące z góry, zniżka 10%
Pierwsze zajęcia gratis.

 

Opłata będzie proporcjonalnie zmniejszana w miesiącach, w których przerwa w nauce wynosi co najmniej 10 dni (ferie zimowe, koniec roku szkolnego, Święta Bożego Narodzenia itp.)
Miesiące wakacyjne są bezpłatne
Opłata za zajęcia, które nie odbyły się z powodu złej pogody (mróz poniżej -8 stopni, zanieczyszczenie powietrza powyżej 150 CAQI) będzie przenoszona na następny okres

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres kra@obozybiegowe.pl lub bezpośrednio pod numerem telefonu 604896785
  • DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ…
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ…

WAŻNE INFORMACJE:

Organizacyjne
Zajęcia ruszają od 16 września, po skompletowaniu grup.
Zastrzegamy sobie możliwość nieuruchomienia lub zawieszenia zajęć grupy, na którą w danym miesiącu jest zapisanych mniej niż 10 osób.

 

Początek i koniec zajęć 
Dzieci z klas 1-3 będą odbierane przez trenera ze świetlicy i odprowadzane do szkoły. Konieczne będzie upoważnienie
Dzieci ze starszych klas powinny samodzielnie wyjść ze świetlicy i przygotować się do zajęć. Po treningu będą odprowadzone do budynku szkoły

 

Strój
Musi być dostosowany do warunków
Pory chłodne: koszulka, bluza, spodnie dresowe, buty odpowiednie do biegania.
Zimą, w przypadku mrozu i śniegu: kombinezon i zimowe buty; kilka niezbyt grubych warstw
Pory ciepłe: czapka, lekki strój sportowy, obuwie do biegania, picie (najlepiej woda)

 

Badania
Potrzebne będą aktualne badania sportowe lub zaświadczenie od lekarza podstawowej opieki zdrowotne wystawione na podstawie profilaktycznego badania lekarskiego (bilansu zdrowia).

 

Doświadczenie
ObozyBiegowe.pl to marka z 10 letnią historią, której trenerzy zorganizowali 67 obozów biegowych dla prawie 1200 uczestników. Na codzień pracują z dorosłymi, prowadząc firmowe grupy biegowe oraz treningi indywidualne.
Od roku 2015 pracujemy także z dziećmi. Był to cykl zajęć „Lekkoatletyka dla smyka” (2015-2019), treningi dla dzieci na obozach rodzinnych (2016-2019) oraz zajęcia ogólnorozwojowe dla klasy 1d ze SP 358.

IDEA – SPORT DZIECI A PRZYSZŁOŚĆ

Sport i aktywność fizyczna dzieci to najprostsza, a zarazem najważniejsza inwestycja, którą możemy poczynić w trosce o ich przyszłość. U najmłodszych ruch jest ściśle powiązany z rozwojem integracji sensorycznej i inteligencji. Dla starszych to efektywny odpoczynek od obowiązków domowych i szkolnych, poprawa szeroko rozumianego stanu zdrowia, szansa na lepszą pozycję w grupach rówieśniczych, wyrobienie systematyczności i pracowitości, nawyku pracy nad sobą i doskonalenia się, nabycie umiejętności przegrywania i akceptowania porażek.
Dlatego zachęcamy Was, byście dbali o rozwój fizyczny Waszych dzieci od najmłodszych lat. Pomagamy Wam w tym poniższymi propozycjami.